Наша філософія полягає в тому, щоб допомогти людям стабільно і, перш за все, у довгостроковій перспективі, покращити їхнє здоров‘я, життєву силу та продуктивність. Тому ми зацікавлені в найширшому росповсюджені інформації про ефективну і результативну методику Metabolic Balance®, яка вже допомогла більш ніж 1 млн людей у всьому світі поліпшити якість свого життя.

Якщо Ви фітнес-тренер, косметолог, масажист, візажист тощо, і бачите, що деякі Ваші клієнти потребують фахової допомоги у тому, щоб покращити своє здоров'я або знизити вагу, Ви впевнено і аргументовано можете рекомендувати їм програму Metabolic Balance®!

Ви працюєте у партнерстві з Вашим довіренним консультантом. Це може бути ваш знайомий консультант або ми порекомендуємо сертифікованого фахівця у Вашому регіоні, який відповідає нашим вимогам щодо кваліфікації. Ви обумовлюєте безпосередньо з ним умови співпраці.

1. Партнер консультанта

Щоб стати партнером консультанта Metabolic Balance®, Вам потрібно відвідати першу (теоретичну) частину загального сертифікаційного семінару (безкоштовно), що проводить Представництво Metabolic Balance® в Україні. Ви рекомендуєте своєму клієнтові концепцію харчування Metabolic Balance®. Подальше обслуговування здійснює Ваш довірений консультант. Він курирує Ваших клієнтів відповідно до приписів Metabolic Balance®, а Ви перебуваєте в безпосередньому контакті з Вашими клієнтами і Вашим консультантом програми Metabolic Balance®. Ви спостерігаєте за успіхом Вашого вдячного клієнта і отримуватимете додатковий прибуток.

2. Асистент консультанта

Також Ви можете стати асистентом консультанта Metabolic Balance®, який має змогу самостійно вести своїх клієнтів до їх цілей щодо оздоровлення і зниження ваги, здоров'я яких не ускладнене системними захворюваннями і не потребує втручання лікаря. У випадку, коли Вашому клієнту необхідне фахове консультування лікаря, ви виступаєте партнером Вашого консультанта. Щоб стати асистентом консультанта Metabolic Balance®, Вам потрібно відвідати Сертифікаційний семінар повністю (теоретичну і практичну частини) на загальних умовах.

* * * * * *

Якщо Ви зацікавлені стати асистентом чи партнером Metabolic Balance® і розширити перелік своїх послуг, будь ласка, зв'яжіться з нами (будь-яким чином: подзвоніть, напишіть у Viber, Telegram чи Facebook) і ми надамо Вам вичерпну інформацію про співпрацю з Інститутом Metabolic Balance®.

Координатор програми Metabolic Balance® в Україні: 067-235-235-8, Наталія Гаврилюк.