Для того, щоб стати консультантом за програмою Metabolic Balance®, необхідно пройти навчальний сертифікаційний семінар, який проводять викладачі Інституту Metabolic Balance® (м. Ессен, Німеччина).

Після проходження навчального семінару кожен учасник отримує Сертифікат консультанта і вноситься до міжнародного каталогу фахівців, які мають право працювати за системою Metabolic Balance®. Каталог всіх консультантів всіх країн міститься на офіційному сайті Інституту Metabolic balance®.

Додатково консультант отримує власний електронний кабінет на сайті Інституту і повний доступ до маркетингових інструментів порталу.

Якщо Ви добре знаєте німецьку мову (потрібні навички усного мовлення та письма), Ви можете пройти навчання в Академії Metabolic Balance® у Німеччині (очно 5 днів чи online). Вартість очного навчання в Академії Інституту складає € 930 (в цю вартість входить розробка індивідуального плану харчування для консультанта) і € 150 онлайн.

1–2 рази на рік семінари проходять в Україні. Семінари проводить сертифікований викладач (Teacher training Metabolic Balance®), представник Інституту в Україні Гаврилюк Володимир Олександрович. Семінар є дводенним (з 10:00 до 18:00). Вартість сертифікації складає €250 (план харчування не входить у вартість сертифікації).

З травня 2020 року сертифікацію в Україні можна отримати онлайн. Курс складається з шости двохчасових зустрічей і коштує еквівалент € 150.

Якщо Ви зацікавлені розширити свою професійну компетентність в сфері харчування і бажаєте отримати можливість використовувати програму Metabolic balance® у своїй практиці, будь ласка, зв'яжіться з нами (будь-яким чином: подзвоніть, напишіть у Viber, Telegram чи Facebook) і ми надамо Вам вичерпну інформацію про співпрацю з Інститутом і сертифікацію.

Координатор програми Metabolic Balance® в Україні: 067-235-235-8, Наталія Гаврилюк.