Основний постулат Здоров’я щодо харчування стверджує, що потрібно харчуватися відповідно до природних схильностей організму. Наш організм здатний виробляти всі необхідні гормони та ензими самостійно, за умови, що всі поживні компоненти доступні у відповідних пропорціях.

Однак при порушеннях метаболічних процесів в організмі доводиться свідомо контролювати рівень деяких речовин, які потрапляють в організм з їжею. Без цих компонентів обмін речовин не відбуватиметься в оптимальному режимі.

Розробникам програми – німецьким дієтологам під керівництвом доктора Вольфа Фунфака (MD Wolf Funfack) – після двадцяти років наукових та клінічних досліджень вдалося створити методику нормалізації обміну речовин Metabolic Balance®. Шляхом корекції харчування за цією системою в організм надходить саме та кількість потрібних поживних речовин, яка забезпечує коректну роботу залоз секреції та взаємодію гормонів і ензимів. При цьому уповільнюється зростання рівня інсуліну в організмі, таким чином звільняючи людину від нападів голоду. До того ж, за оптимального надходження поживних речовин в організм, між прийомами їжі спалюється «зайвий» (внутрішній) жир.

За допомогою програми Metabolic Balance® Ви зможете повністю збалансувати свій раціон та оптимізувати його для себе. Основою цього є Ваш особистий план харчування, який ґрунтується на Ваших поточних результатах аналізу крові та відомостях про Ваше здоров’я.

Для розробки індивідуального плану харчування використовується розгорнутий аналіз крові, в тому числі клінічний, біохімічний та ліпідний спектри. Результати аналізів, а також інші дані про стан організму (зріст, вага, обхват талії та стегон, наявні захворювання, харчові звички тощо) обробляються за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Ця програма – результат двадцятирічного співробітництва лікарів, дієтологів, харчових технологів і спеціалістів інформаційних технологій.

В результаті обробки Ваших даних Ви отримуєте індивідуальний план харчування, розрахований саме для Вас. Він інтуїтивно зрозумілий і простий у застосуванні. Цей план є основою комплексного регулювання Вашої ваги, а також покращення здорового обміну речовин та пов’язаного з цим фізичного та психічного самопочуття. Оскільки план складається тільки для Вас і на основі Ваших даних, він буде повністю адаптований для Вашого організму.

Індивідуальний план Metabolic Balance® містить набір продуктів, орієнтований на конкретну людину, а також рекомендовану кількість продуктів та режим їх споживання. У Вашому раціоні будуть не всі ті продукти, які Ви звикли вживати, а лише потрібні Вашому організму.

Звісно, що у зв’язку зі зниженням ваги та корекцією обміну речовин відбуваються позитивні зрушення у похідних хворобах та станах, таких як цукровий діабет, болі в суглобах, мігрені, погіршення пам’яті та уваги, стани перед- та менопаузи, передменструальний синдром та ін. Енергія, яка раніше витрачалася на забезпечення силами зайвої ваги та боротьбу із захворюваннями, тепер вивільняється, що дарує додаткові життєві сили для рухливого та здорового способу життя.

Новий метаболічний баланс, який створюється на основі Вашого персонального плану харчування, завжди підтримуватиме здоровий обмін речовин у Вашому організмі та оптимальну вагу.

Перехід до нормального, природного харчування призводить до відновлення Вашої внутрішньої рівноваги. Водночас покращується продуктивність, здатність до концентрації та загальна енергетика. Ви краще спите, відчуваєте приплив тілесних та душевних сил – Ви почуваєтеся свіжими, здоровими та життєрадісними! І по Вас це добре видно. :)

Нормалізація Ваших біохімічних показників та ваги відбувається тільки за рахунок харчування, без жодних медичних препаратів та БАДів.

Досягти гарного результату Вам допоможуть наші консультанти, які пройшли спеціальну підготовку та сертифікацію.

***

Увага! Metabolic Balance® не складає плани харчування для вагітних чи матерів, що годують груддю, пацієнтів, які вживають нейролептичні засоби, чи пацієнтів з важкою нирковою та/або печінковою недостатністю.